O nás

VAŠE NAFTA A BENZÍN
PRO 7 DNÍ V TÝDNU

Celá skupina stojící za produktem je založena na mezinárodní spolupráci subjektů z Čech, Slovenska a Francie. Na projektu se kontinuálně pracovalo od roku 2008, přičemž podoba nových prémiových PHM pro komerční použití vzniká na konci podzimu roku 2013. Od této doby probíhala řada zkoušek a testování v českém prostředí a mezinárodní scéně. Výsledkem spolupráce a vydaných let je špičkové palivo při zachování velké přidané hodnoty spojené s jeho pořízením.

Palivo je současně chráněno ochrannou známkou. Kvalita našeho paliva není porovnatelná s žádným jiným palivem na trhu a je zcela unikátní. Vzhledem k unikátnosti paliva je navýšení ceny v řádech, které zajistí poměrně rychlou rentabilitu produktu. U přímých závozů a stálých odběrech klientů jsme schopni zajistit velmi zajímavé ceny. To vše při maximální ekonomické efektivnosti jdoucí ruku v ruce s výrazným snížením ekologické zátěže na prostředí.

ÚČINKY PALIVA NA NÁKLADY

Již po pár nájezdech mají vozidla lepší zátah u nižších otáček, tišší chod při zachování velmi účinné mazivosti v celém systému, zejména pak vysokotlakých vstřikovacích čerpadel (rolny, plunžry, trysky – jehly). To vše se děje “ruku v ruce“ s postupným snižováním spotřeby, která “startuje“ na 1,8 – 2,3 % zajišťující okamžitou rentabilitu. S dalšími a dalšími nájezdy je výrazně promlouváno do ekonomiky, jež se následně pohybuje – dle stáří vozového parku – od 5,1 – 8,7 % snížení spotřeby. Jsou případy, kdy úspory dosahovaly i 2-ciferného čísla! V průměru ale hovoříme standardně o 7 %.

Je potřeba si uvědomit, že cílem nových paliv je i snížení celkových výdajů na opravy vozových jednotek v širším časovém rámci a údržbou vozového parku jako takovou. Mazivost paliva ničím nenahradíte a mazivost nafty v dnešní době je velkým problémem, o to více pak ve vstřikovacích systémech dieselových motorů. Komplexním cílem skupiny a jejího projektu je pak poskytnout maximální přidanou hodnotu v technické, ekonomické a ekologické rovině bez přidávání dalších, samostatných přísad v jednotlivých měsících, což šetří Váš čas, Vaše peníze a Vaši kontrolu!

Jak to všechno začalo?

Původní stránky www.eco-gas.cz